ZŠ Jiřího z Poděbrad - přednáška 24.6. 2010


 

Dnes 24.6. proběhla přednáška o nadačním fondu OMDC ve škole Jiřího z Poděbrad. Děti shlédli nové video z ledna 2010 a byli ohromeni co všechno se děje v zemi třetího světa - Kenya. Po shlédnutí filmu došlo na mluvené slovo. Děti jsem seznámil s problematikou masajských dívek po obřízce prodávaných do manželství, s problematikou HIV a také ostatních věcí spojených s chudobou Keňské oblasti Laikipiai. Za přednášku děti povybírali ode všech 4000 Kč na stavbu nového dětského domova. Díky vám a celému vedení školy, která umožnila tuto přednášku. Jirka Pergl.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY