OMDC 027 RISIANO LEPALO


Risiano studuje ve škole KIPSING PRIMARY SCHOOL. Tato oblast je velmi vzdálená od města Nanyuki a když byla málá dívenka utekla z nuceného manželství. Nyní když je pod ochranou OMDC je opět o prázdninách se svou rodinou. Risiano byla několik let v našem domově, kde se zotavila ze svého traumatu a vyrůstá z ní seběvědomá slečna.

Její rodina žije v manyatě, což je hliněná chatrč, typická pro kmen Samburu. Risisano pochází z 1O dětí. Risiano je křesťanka, křtěná v kostele.

Všechny dostupné fotografie Risiano najdete na tomto odkazu Risiano

Moc děkujeme za pomoc pro Risiano, aby mohla dodělat základní školu a pokračovat dále na střední. Vašich 350,- Kč měsíčně nám pomůže pro Risiano zajistit školné, uniformu, boty, jídlo, hygieniké pomůcky, zdravotní peči. To není málo. Moc děkujeme, podrobnější informace Vám rádi poskytneme na mailu hanka@omdc.cz nebo omdc@omc.cz

 

 

1459600190
popisek
popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY