OMDC 022 PAULINE WANJA


Pauline studuje ve druhém ročníku na střední škole ST. FRANCIS GIRLS HIGH SCHOOL. Její výsledky jsou průměrné, ale velmi se snaží a pracuje pilně. na základní škole škole opakovala ročník, protože přecházela na jinou školu a neudělala rozdílové zkoušky. Ale tato změna jí velmi prospěla a od té doby se jen zlepšuje. Určitě si Vaší podporu zaslouží.

Pochází z Likii slumu ve městě Nanyuki, ona a její rodina žijí v domku o jedné místnosti, má dvě sestry. Její sestra Lucy je také pod ochranou OMDC a sestra Philipe nechodí do školy. O prázdninách je Pauline doma se svojí rodinou a pomáhá s domácími pracemi. Její matka trpí revmatickým ocemocněním způsoným chladem.

Pauline je křestěnka, pokřtěná v kostele.

Všechny dostupné fotografie Pauline najdete na tomto odkazu Pauline

Moc děkujeme za pomoc pro Pauline, aby mohla dodělat střední školu. Vašich 350,- Kč měsíčně nám pomůže pro Pauline zajistit školné, uniformu, boty, jídlo, hygieniké pomůcky, zdravotní pěči. To není málo. Moc děkujeme, podrobnější informace Vám rádi poskytneme na mailu hanka@omdc.cz nebo omdc@omc.cz

 

1459597176
1459597295
1459597412
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY