OMDC 021 SALOME WAMBUI


Salome studuje na střední škole ST. FRANCIS GIRLS HIGH SCHOOL ve městě Doldol ve třetím ročníku. Školní výsledky jsou průměrné a to z důvodu rodinných problémů, otec je velmi chudý a neposílá ostatní děti školy a Salome se o ně musí starat, často se stávalo, že Salome nedostala od otce peníze na autobus zpět do školy. Protože se Salome snažíme podpořit v jejím snažení, umožnli jsme jí pobyt během prázdnin v našem dětském domově, kde bude mít možnost studovat a zlepšit své výsledky. Při poslední návštěv v Keni v březnu slíbila, že bude pracovat velmi tvrdě, aby se zlepšila. My jí věříme a proto Vás prosíme o pomoc.

Pochází ze slumu ve městě Nanyuki, je prvorozená a má tři surozence. Chtěla by se věnovat sociální práci, ošetřovatelství. Vě škole je členkou divadelního kroužku. Je křesťanka.

Všechny dostupné fotografie Salome najdete na tomto odkazu  Salome 

Moc děkujeme za pomoc pro Salome, aby mohla dodělat střední školu. Vašich 350,- Kč měsíčně nám pomůže pro Salome zajistit školné, uniformu, boty, jídlo, hygieniké pomůcky, zdravotní pěči. To není málo. Moc děkujeme, podrobnější informace Vám rádi poskytneme na mailu hanka@omdc.cz nebo omdc@omc.cz

 

 

1459593894
1459593998
1459594106
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY