OMDC 118 - Geofrey Kamunge


Prohlédnout fotky

Geoffrey je ve školce, která je ve slumu. Geoffrey je stydlivý chlapec, i když mezi svými vrstevníky je velmi aktivní. Ani jeden z rodičů nemá moc dobře pracenou práci. Otec nosí zavazadla jiným lidem a jeho plat je velmi nízký. To co dostane nikdy nestačí na to, aby zaopatřil takto velkou rodinu a poskytnul jim vše pro základní potřeby. Matka trpí problémy s hrudníkem a nemůže pracovat, když je zima, nebo když by měla pracovat moc hodin. Také utratí hodně peněz za medikamenty. Tohle je Geoffreyho první rok ve školce, kde se mu moc líbí, ale kvůli poplatkům je chvíli ve škole a chvíli ne. To ohrožuje posloupnost ve které je mu podáváno učivo. Úroveń chudoby je zde velmi vysoká a úroveň obydlí, ve kterém setrvává je velkou hrozbou požárů a pro přenosné choroby.

Geoffreyho vzdělání je ohroženo, sám potřebuje asistenci. Bude mu ctí najít nějakého hodného sponzora, který ho ujistí o lepší budoucnosti.

Geoffrey sponzorování opravdu potřebuje.

 

popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY