OMDC 105 - Ian Koome


 

Má již adoptivní rodiče -paní Petra Lenková a Lenka Lenková

petalenkac@seznam.cz

 

                                                    děkujeme

 

Narozená: 2002

Pohlaví: Mužské

Nyní žije: na ulici v oblasti Majengo

Barva očí: Černá

Barva vlasů: Černá

Zdraví:  dobré

Mluví: Kimeru, Kiswahili

Škola: zatím není - peníze

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ne

Místo na spaní: ulice

Způsob tepelné přípravy stravy: není

Konstrukce domova: žádný domov

Měsíční příjem rodiny: 0

Životopis: Ian je chlapec, kterému je 9 let a nemá žádné místo, které by mohl nazývat domovem. Žije na ulicích v chudinské čtvrti Majengo nebo jednou v azylovém domě na pár dnů. Ian je moc hodný kluk navzdry jeho situaci. Hledá si práci, aby si mohl vydělat a koupit si jídlo, aby nevyhladověl nebo ho nemusel krást ostatním lidem.
Ian potkal na ulici pochůzkáře a převyprávěl mu svůj příběh. Policisita ho vzal k důstojníkovi dané oblasti a Ian mu slíbil, že začne chodit do školy, když mu pomůže. Zároveň si vyžádal poradenství, aby se mohl snáž přenést přes všechno špatné, čím si musel projít. Tento případ byl donešen do OMDC policistou. Ian potřebuje finanční podporu, aby mohl chodit do školy stejně jako jeho kamarádi.

Pro Iana je potřeba 15 000,- Kč / rok 

1250- měsíčně

Důležité:

Projděte si menu - nové děti a vyberte si dítě, které se vám líbí. Dále potom také zvažte, zda dokážete pomáhat až do jejího či jeho věku 18 let, je to přeci jenom zodpovědnost, ale uděláte tomu dítěti 100% obrat v životě a budete mít z toho radost. Do formuláře vyplňte všechny údaje a při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte, které dostane po vašem adoptování např. 001,026,038....a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Nelius červen 2011.

 Ahoj Jirka

Vyplněním formuláře nám zašlete zprávu. 

popisek
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY