Fotogalerie a informace SRPEN 2013


Caroline je stále ve škole, ve stejné jako minule tudíž SŠ St. Francis v Dol-dol. Nyní je na srpnových prázdninách. Do školy se vrátí v září 2013. Až se vrátí, bude to pro ni poslední ročník v oddílu 1. V lednu se posune do další třídy, to je do oddílu 2.
Caroline mi řekla že je ve škole členkou skautského oddílu. Když je ve škole návštěva nebo se věší vlajka, tohle je právě klub, který se ujal vedoucí role, stejně tak jako pokytují první pomoc, když se některému ze studentů stane nějaká nehoda.
Říká, že život ve škole je ok, ale jak jde čas tak jsou některé předměty těžší. Jak je vidět z reportu, Caroline se ve škole hodně zhoršila a já s ní na toto téma vedla vážný rozhovor. Z reportu jde vidět výrazné zhoršení obzvláště v dějepise, fyzice a biologii. Nejhorší je zeměpis! 27/100. V posledním roce měla známku 9,9091, což je A(naše 1) ale tentokrát ěla známku 7,45 což je rozdíl nějakých -2,45.
Přístup, špatné rozdělení času a špatná společnost byl důvod tohoto zhoršení, jak vyplynulo z našeho rozhovoru. Nechala jsem si čas na pořádný rozhovor a abych ji navedla k pozitivnímu přístupu a aby zabrala ve škole. Její kroužek přátel se pohybuje ve známkách C(3) a níž. To není zrovna skupina, která by ji motivovala, spíš naopak.
Uznala, že udělala chybu a také to, že bude tvrdě pracovat na tom, aby se zlepšila a vylepšila své slabosti. V dalším roce si stanovila cílovou známku - A(1).
Z našeho rozhovoru vypadala kajícně a že je ochotná provést změny. Po našem hovoru jsem viděla, že ji realita tvrdě uděřila a ona se bála, že bude v životě zklamáním a že si málo cení podpory českých rodičů. Mrzelo ji to a slíbila že si osvojí metody učení, které jsem jí dala, potom byla seznámena s tím, že ji navštívím ve škole, abych viděla jak se aktivně zapojuje v hodinách tím, že se ptá a také jestli změnila přátele.
Vím, že tenhle report pro vás není moc potěšující a rozumím vám drahá a mrzí mě to, ale skrz náš rozhovor dokonce i na téma jak zvládat adolescentní krizi se cítím povzbuzená a ráda bych, abyste se tak cítila i vy a my jí společně dáme povzbuzení natolik, aby dosáhla brzy svého cíle. Doufám drahá, že se na tomto shodneme.
Doma žije stále se svojí babičkou v domově, kde nájem platí OMDC, nachází se v Likii slumech. Říká, že většinu času bude trávit v komunitní knihovně, aby mohla osamotě studovat a také bude pomáhat babiče ráno s úklidem domu, oblečení a nádobí. Během školního roku nebyla nemocná.

1379155287
1379155295
1379155302
1379155310
1379155317
1379155325
1379155332
1379155340
1379155347
Sarafina Kaari (8 let)
Od narození má AIDS, kterým se nakazila krví od své matky. Maminka jí zemřela před 2 roky na AIDS. Žije s prababičkou a pěstouny. Spí na hliněné podlaze v domě z plechů a prken..

Více se o Sarafině dozvíteenglish
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Expedice-World.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. Destination City Guides By In Your Pocket TOPlist
RF-HOBBY